ERJ-P03F2491V
MFR.Part #
ERJ-P03F2491V
JLCPCB Part #
C4196614
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS