ERJ-P03F2370V
MFR.Part #
ERJ-P03F2370V
JLCPCB Part #
C4057636
Description
-55℃~+155℃ 200mW 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS