ERJP03F2322V
MFR.Part #
ERJP03F2322V
JLCPCB Part #
C2124519
Description
-55℃~+155℃ 200mW 23.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS