ERJ-P03F2262V
MFR.Part #
ERJ-P03F2262V
JLCPCB Part #
C4309599
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS