ERJ-P03F15R8V
MFR.Part #
ERJ-P03F15R8V
JLCPCB Part #
C4076731
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS