ERJP03F1542V
MFR.Part #
ERJP03F1542V
JLCPCB Part #
C2123354
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS