ERJP03F1302V
MFR.Part #
ERJP03F1302V
JLCPCB Part #
C543260
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS