ERJP03F1153V
MFR.Part #
ERJP03F1153V
JLCPCB Part #
C2123542
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS