ERJ-P03D9310V
MFR.Part #
ERJ-P03D9310V
JLCPCB Part #
C4265543
Description
-55℃~+155℃ 200mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS