ERJ-P03D8252V
MFR.Part #
ERJ-P03D8252V
JLCPCB Part #
C3948250
Description
-55℃~+155℃ 200mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS