ERJ-P03D51R1V
MFR.Part #
ERJ-P03D51R1V
JLCPCB Part #
C4113913
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS