ERJ-P03D5110V
MFR.Part #
ERJ-P03D5110V
JLCPCB Part #
C3927421
Description
-55℃~+155℃ 200mW 511Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS