ERJ-P03D4421V
MFR.Part #
ERJ-P03D4421V
JLCPCB Part #
C4239535
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS