ERJ-P03D2053V
MFR.Part #
ERJ-P03D2053V
JLCPCB Part #
C4237482
Description
-55℃~+155℃ 200mW 205kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS