ERJ-P03D2050V
MFR.Part #
ERJ-P03D2050V
JLCPCB Part #
C4325223
Description
-55℃~+155℃ 200mW 205Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS