ERJ-P03D1651V
MFR.Part #
ERJ-P03D1651V
JLCPCB Part #
C4338330
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS