ERJ-P03D1200V
MFR.Part #
ERJ-P03D1200V
JLCPCB Part #
C4338586
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS