ERJ-P03D1131V
MFR.Part #
ERJ-P03D1131V
JLCPCB Part #
C4181986
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS