ERJ-P03D1100V
MFR.Part #
ERJ-P03D1100V
JLCPCB Part #
C4323648
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS