ERJ-P03D1052V
MFR.Part #
ERJ-P03D1052V
JLCPCB Part #
C4068627
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS