ERJ-L14UF93MU
MFR.Part #
ERJ-L14UF93MU
JLCPCB Part #
C4035921
Description
-55℃~+125℃ 330mW 93mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS