ERJ-L14UF91MU
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L14UF91MU
JLCPCB Part #
C4158219
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 330mW 91mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS