ERJ-L14UF90MU
MFR.Part #
ERJ-L14UF90MU
JLCPCB Part #
C4143355
Description
-55℃~+125℃ 330mW 90mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS