ERJ-L14UF46MU
MFR.Part #
ERJ-L14UF46MU
JLCPCB Part #
C4095374
Description
-55℃~+125℃ 330mW 46mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS