ERJ-L14UF37MU
MFR.Part #
ERJ-L14UF37MU
JLCPCB Part #
C4214107
Description
-55℃~+125℃ 330mW 37mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS