ERJ-L14UF36MU
MFR.Part #
ERJ-L14UF36MU
JLCPCB Part #
C4002707
Description
-55℃~+125℃ 330mW 36mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS