ERJ-L14UF23MU
MFR.Part #
ERJ-L14UF23MU
JLCPCB Part #
C4166420
Description
-55℃~+125℃ 23mΩ 330mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS