ERJ-L12UJ48MU
MFR.Part #
ERJ-L12UJ48MU
JLCPCB Part #
C4127656
Description
-55℃~+125℃ 48mΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS