ERJ-L12UF97MU
MFR.Part #
ERJ-L12UF97MU
JLCPCB Part #
C4066320
Description
-55℃~+125℃ 500mW 97mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS