ERJ-L12UF60MU
MFR.Part #
ERJ-L12UF60MU
JLCPCB Part #
C4139553
Description
-55℃~+125℃ 500mW 60mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS