ERJ-L12UF58MU
MFR.Part #
ERJ-L12UF58MU
JLCPCB Part #
C4262741
Description
-55℃~+125℃ 500mW 58mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS