ERJ-L08UJ97MV
MFR.Part #
ERJ-L08UJ97MV
JLCPCB Part #
C4165391
Description
-55℃~+125℃ 330mW 97mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS