ERJ-L08UF90MV
MFR.Part #
ERJ-L08UF90MV
JLCPCB Part #
C3992732
Description
-55℃~+125℃ 330mW 90mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS