ERJ-L08UF89MV
MFR.Part #
ERJ-L08UF89MV
JLCPCB Part #
C4338550
Description
-55℃~+125℃ 330mW 89mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS