ERJ-L08UF80MV
MFR.Part #
ERJ-L08UF80MV
JLCPCB Part #
C4071944
Description
-55℃~+125℃ 330mW 80mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS