ERJ-L08UF77MV
MFR.Part #
ERJ-L08UF77MV
JLCPCB Part #
C3934776
Description
-55℃~+125℃ 330mW 77mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS