ERJ-L08UF74MV
MFR.Part #
ERJ-L08UF74MV
JLCPCB Part #
C4173476
Description
-55℃~+125℃ 330mW 74mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS