ERJ-L08UF63MV
MFR.Part #
ERJ-L08UF63MV
JLCPCB Part #
C4178479
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 330mW 63mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS