ERJ-L08UF55MV
MFR.Part #
ERJ-L08UF55MV
JLCPCB Part #
C3990917
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 330mW 55mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS