ERJ-L08UF54MV
MFR.Part #
ERJ-L08UF54MV
JLCPCB Part #
C3939816
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 330mW 54mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS