ERJ-L06UF97MV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L06UF97MV
JLCPCB Part #
C3953365
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 250mW 97mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS