ERJ-L06UF72MV
MFR.Part #
ERJ-L06UF72MV
JLCPCB Part #
C4227681
Description
-55℃~+125℃ 250mW 72mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS