ERJ-L06UF56MV
MFR.Part #
ERJ-L06UF56MV
JLCPCB Part #
C20024167
Description
-55℃~+125℃ 250mW 56mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS