ERJ-L03UF64MV
MFR.Part #
ERJ-L03UF64MV
JLCPCB Part #
C4266623
Description
-55℃~+125℃ 200mW 64mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS