ERJ-HP6J560V
MFR.Part #
ERJ-HP6J560V
JLCPCB Part #
C4161037
Description
-55℃~+175℃ 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS