ERJ-HP6F4R87V
MFR.Part #
ERJ-HP6F4R87V
JLCPCB Part #
C6035058
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 4.87Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS