ERJ-HP6F3400V
MFR.Part #
ERJ-HP6F3400V
JLCPCB Part #
C6191056
Description
-55℃~+175℃ 340Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS