ERJ-HP6F2703V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2703V
JLCPCB Part #
C4068283
Description
-55℃~+175℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS