ERJ-HP6F2551V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2551V
JLCPCB Part #
C6614445
Description
-55℃~+175℃ 2.55kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS