ERJ-HP6F1R40V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1R40V
JLCPCB Part #
C5635077
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 1.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS